نصب گواهی SSL در سی پنل سینداد

supermod 12 تیر 1397 ۰ دیدگاه

در مقاله‌ی قبل نحوه ساختن CSR برای گواهی SSL در سی‌پنل سینداد را آموزش دادیم، که به چه صورت می‌توانید یک CSR تولید کرده و آن را جهت امضا به شرکت سینداد بفرستید. در این مقاله می‌خواهیم نحوه‌ی نصب گواهی SSL در سی پنل سینداد آموزش دهیم.

نصب گواهی SSL در سی پنل سینداد

مراحل نصب گواهی SSL در سی پنل سینداد

برای این کار ابتدا باید فایل‌های گواهینامه ssl را که با پسوند .CA برای شما ارسال شده است، بر روی سرورتان کپی کنید. سپس مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد سرور cPanel شوید.
  • بر روی گزینه‌ی زیر کلیک کنید:

    SSL/TLS Manager > Certificates (CRT) > Generate, view, upload or delete SSL certificates

  • در قسمت Upload a New Certificate، روی گزینه‌ی Browse کلیک کرده و فایل SSL را انتخاب کنید.
  • بر روی گزینه‌ی Upload کلیک کنید.

نصب دامنه:

  • بر روی گزینه‌ی SSL/TLS Manager کلیک کرده و گواهینامه SSL را برای وب‌سایتتان نصب کنید.
  • در منوی دامنه، دامنه‌ای را انتخاب کنید که از گواهینامه SSL استفاده خواهد کرد. سیستم سعی می‌کند گواهی SSL و کلید خصوصی مربوطه را به دست آورد.
  • .CA ارسال شده از طرف شرکت سینداد را در برنامه‌ی Notepad باز کنید. سپس کلیه‌ی محتوای فایل را در Ca Bundle) CABUNDLE) کپی کنید.
  • بر روی Install Certificate کلیک کنید. در این زمان باید پیامی دریافت کنید که نشان دهنده‌ی صحت نصب گواهینامه است. چنان‌چه با خطایی مواجه شدید، برای پشتیبانی بیشتر به سرویس میزبانی وب خود نیاز دارید.

مراحل نصب گواهینامه در این قسمت به پایان خواهد رسد. جهت خرید گواهینامه SSL از شرکت فناوران شبکه سینداد بر روی لینک زیر کلیک کنید:

گواهینامه SSL

فناوران شبکه سینداد (دانش بنیان)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.