در کوتاه ترین زمان ممکن دامنه (Domain) نامی یکتا و بیانگر هویت و نشانی دسترسی یک وب‌سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول نامی است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت، نام موسسه و سازمان، نام محصول و دیگر موارد به سلیقه خود انتخاب نماید. و بخش دوم که با یک نقطه (Dot) از بخش اول جدا می‌شود، شناسه نام یا پسوند می‌باشد و با توجه به نوع وب‌سایت میتوان آن را انتخاب نمود. از متداول‌ترین پسوند‌های دامنه می‌توان com, .net, .org, .ir را نام برد.
نگهداری اطلاعات با ضریب اطمینان بالا سینداد با ارائه خدمات متنوع میزبانی متناسب با بودجه و نیازهای مختلف، این امکان را برای شما فراهم آورده است تا سایت خود را بر روی بستر اینترنت به نمایش همگان در آورید. سینداد در ارائه خدمات میزبانی وب، اولویت را به کیفیت و کارایی قرار داده است، بر این اساس کلیه سرویس‌های سینداد بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در دیتاسنترهای مطرح جهان قرار گرفته اند.
متناسب با نیاز شما سرور مجازی حد واسط بین سرویس‌های اشتراکی و سرورهای اختصاصی است. در سرورهای مجازی یک سرور اختصاصی قدرتمند فیزیکی با استفاده از نرم‌افزارهای مجازی‌ساز به سرورهای مجازی با منابع کمتر و هزینه پایین‌تر تقسیم می‌شود.
بر خلاف باور عموم که از رایانش ابری به عنوان یک تکنولوژی یاد می‌کنند رایانش ابری مدلی است در خصوص نحوه ارائه و استفاده از خدمات فناوری اطلاعات که در آن مجموعه‌ای از فناوری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما با بهره‌گیری از این مدل، زیرساختی فراهم کرده‌ایم که دارای ویژگی‌هایی مثل دسترسی بالا (High Availability) و مقیاس‌پذیری (scalability) است.
قدرتمند برای پردازش های سنگین اگر وب‌سایتی دارید که تعداد بازدیدکنندگان آن بسیار زیاد است یا قصد دارید برنامه‌هایی را بر روی سرور اختصاصی خود اجرا کنید که در هاست‌های اشتراکی به دلایل امنیتی و محدودیت‌های منابع قابل پیاده‌سازی نمی‌باشند یا امنیت سایت شرکت یا ارگانی که مسئول وب‌سایت آن هستید بسیار حساس است، سرور اختصاصی را انتخاب کنید. سینداد با توجه به نیاز شما بهترین انتخاب برای سرور را به شما پیشنهاد می‌دهد تا با کمترین هزینه، بهترین انتخاب را از سرور خود داشته باشید.
میزبان تجهیزات شما خدمات میزبانی سرور یا کولوکیشن به سرویسی اتلاق می‌گردد که در آن مشترک به جای اجاره نمودن سرور از سرویس‌دهنده، سخت‌افزار سرور توسط خود مشتری تهیه شده و به مركز داده سپرده می‌شود. در این حالت مالكیت سرور کاملاً با كاربر خواهد بود و هزینه نگهداری سرور بسیار پایین‌تر از حالت اجاره می‌باشد. سینداد با در اختیار داشتن فضای اختصاصی در دیتاسنترهای معتبر ایران، آمریکا و اروپا امکان میزبانی سرور و تجهیزات سخت‌افزاری را فراهم آورده است.
شناسایی و ارائه ساز و کار در دنیای امروز، سازمان‌ها و شرکت‌ها نیازمند دستیابی به اطلاعات و ارتباطات بیشتر به منظور کاهش هزینه‌ها، کاهش زمان پاسخ به مشتری، افزایش کیفیت و تنوع محصولات هستند. سینداد این امکان را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم نموده است که از خدمات و راهکارهای سازمانی جهت تسریع بخشیدن به اهداف شرکت و راه‌اندازی کسب و کارهای خود استفاده نمایند.

گواهینامه SSL

در دنیای مجازی همیشه ارسال و دریافت اطلاعات حساس و مهم با نوعی شک و دلهره همراه بوده بطوریکه تعداد زیادی از کاربران اینترنت هنگامی که از آن‌ها خواسته می‌شود تا اطلاعاتی راجع به خودشان در اختیار سایت قرار دهند اقدام به ترک وب‌سایت می‌نمایند به دلیل آن‌که وب‌سایت مورد نظر را وب‌سایتی امن نمی‌دانند. بهترین راهی که شما می‌توانید برای جلب اعتماد کاربران سایت انجام دهید، فعال سازی SSL بر روی وب‌سایت و اخذ گواهینامه‌های معتبر SSL توسط سایت است.
 • DV - Domain Validated
 • گواهینامه SSL نوع DV یا Domain Validated SSL Certificate تنها هویت مالک دامنه از طریق ایمیل بررسی و تایید می‌گردد و هیچ مرحله بررسی و تایید هویت دیگری ندارد.
  به دلیل کم بودن مراحل تایید هویت این گواهینامه SSL، هزینه صدور آن بسیار پایین ست.
  این نوع گواهینامه SSL مناسب برای فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های کوچک و متوسط است.

  ■ صدور در کوتاه‌ترین زمان
  ■ بدون نیاز به ارائه مدارک
  ■ پشتیبانی از ۹۹٪ مرورگرها
  ■ سایز کلید امنیتی ۲۰۴۸ بیتی با بالاترین امنیت
  ■ رمزنگاری 256bit
  ■ پشتیبانی ۲۴ ساعته و تخصصی
  ■ نصب رایگان در سرویس‌های میزبانی وب سینداد
  ■ بدون نگرانی از تحریم و قابل نصب بر روی تمامی دامنه‌های ملی و بین‌المللی


 • EV - Extended Validated
 • در گواهی‌های امنیتی دیجیتال نوع EV یا Extended Validated SSL Certificate هویت حقوقی درخواست کننده گواهی SSL به طور کامل تایید می‌شود. این تاییدیه در نوار سبز رنگی در کنار آدرس سایت در مرورگر نمایش داده می‌شود که موجب اعتماد هر چه بیشتر کاربران به سایت می‌شود.
  این گواهینامه SSL تنها برای شرکت‌ها، سازمان‌های دولتی، بانک‌ها، وزارت‌خانه‌ها و به طور کلی اشخاص حقوقی صادر می‌شود و درخواست کننده باید مدارک کامل ثبتی و قانونی و هویتی خود را بصورت ترجمه شده ارسال کند.
  به دلیل وجود مراحل مختلف تایید هویت و همچنین نمایش نوار سبز رنگ تایید، این نوع گواهی SSL دارای هزینه صدور بالایی می‌باشند و همچنین بالاترین میزان کسب اعتماد برای سایت شما را به همراه خواهد داشت.

  ■ نوار سبز رنگ تایید هویت
  ■ تایید هویت حقوقی سازمان یا شرکت شما
  ■ صدور در سه روز کاری میلادی پس از تایید مدارک
  ■ پشتیبانی از ۹۹٪ مرورگرها
  ■ سایز کلید ۲۰۴۸ بیتی با بالاترین امنیت
  ■ رمزنگاری 256bit
  ■ پشتیبانی ۲۴ ساعته و تخصصی
  ■ بدون نگرانی از تحریم و قابل نصب بر روی تمامی دامنه‌های ملی و بین‌المللی
Domain Validation (DV) Wildcard SSL Extended Validation (EV)
A B D
پشتیبانی از دامنه ir خیر خیر خیر
پشتیبانی از Sub Domain خیر بلی خیر
صادر کننده Comodo Comodo Comodo
قیمت سالانه ۴۹,۰۰۰ تومان ۴۹۹,۰۰۰ تومان ۹۹۹٬۰۰۰ تومان
سفارش سفارش سفارش
فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.