در کوتاه ترین زمان ممکن دامنه (Domain) نامی یکتا و بیانگر هویت و نشانی دسترسی یک وب‌سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول نامی است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت، نام موسسه و سازمان، نام محصول و دیگر موارد به سلیقه خود انتخاب نماید. و بخش دوم که با یک نقطه (Dot) از بخش اول جدا می‌شود، شناسه نام یا پسوند می‌باشد و با توجه به نوع وب‌سایت میتوان آن را انتخاب نمود. از متداول‌ترین پسوند‌های دامنه می‌توان com, .net, .org, .ir را نام برد.
نگهداری اطلاعات با ضریب اطمینان بالا سینداد با ارائه خدمات متنوع میزبانی متناسب با بودجه و نیازهای مختلف، این امکان را برای شما فراهم آورده است تا سایت خود را بر روی بستر اینترنت به نمایش همگان در آورید. سینداد در ارائه خدمات میزبانی وب، اولویت را به کیفیت و کارایی قرار داده است، بر این اساس کلیه سرویس‌های سینداد بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در دیتاسنترهای مطرح جهان قرار گرفته اند.
متناسب با نیاز شما سرور مجازی حد واسط بین سرویس‌های اشتراکی و سرورهای اختصاصی است. در سرورهای مجازی یک سرور اختصاصی قدرتمند فیزیکی با استفاده از نرم‌افزارهای مجازی‌ساز به سرورهای مجازی با منابع کمتر و هزینه پایین‌تر تقسیم می‌شود.
بر خلاف باور عموم که از رایانش ابری به عنوان یک تکنولوژی یاد می‌کنند رایانش ابری مدلی است در خصوص نحوه ارائه و استفاده از خدمات فناوری اطلاعات که در آن مجموعه‌ای از فناوری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما با بهره‌گیری از این مدل، زیرساختی فراهم کرده‌ایم که دارای ویژگی‌هایی مثل دسترسی بالا (High Availability) و مقیاس‌پذیری (scalability) است.
قدرتمند برای پردازش های سنگین اگر وب‌سایتی دارید که تعداد بازدیدکنندگان آن بسیار زیاد است یا قصد دارید برنامه‌هایی را بر روی سرور اختصاصی خود اجرا کنید که در هاست‌های اشتراکی به دلایل امنیتی و محدودیت‌های منابع قابل پیاده‌سازی نمی‌باشند یا امنیت سایت شرکت یا ارگانی که مسئول وب‌سایت آن هستید بسیار حساس است، سرور اختصاصی را انتخاب کنید. سینداد با توجه به نیاز شما بهترین انتخاب برای سرور را به شما پیشنهاد می‌دهد تا با کمترین هزینه، بهترین انتخاب را از سرور خود داشته باشید.
میزبان تجهیزات شما خدمات میزبانی سرور یا کولوکیشن به سرویسی اتلاق می‌گردد که در آن مشترک به جای اجاره نمودن سرور از سرویس‌دهنده، سخت‌افزار سرور توسط خود مشتری تهیه شده و به مركز داده سپرده می‌شود. در این حالت مالكیت سرور کاملاً با كاربر خواهد بود و هزینه نگهداری سرور بسیار پایین‌تر از حالت اجاره می‌باشد. سینداد با در اختیار داشتن فضای اختصاصی در دیتاسنترهای معتبر ایران، آمریکا و اروپا امکان میزبانی سرور و تجهیزات سخت‌افزاری را فراهم آورده است.
شناسایی و ارائه ساز و کار در دنیای امروز، سازمان‌ها و شرکت‌ها نیازمند دستیابی به اطلاعات و ارتباطات بیشتر به منظور کاهش هزینه‌ها، کاهش زمان پاسخ به مشتری، افزایش کیفیت و تنوع محصولات هستند. سینداد این امکان را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم نموده است که از خدمات و راهکارهای سازمانی جهت تسریع بخشیدن به اهداف شرکت و راه‌اندازی کسب و کارهای خود استفاده نمایند.
سینداد با ارائه‌ی خدمات متنوع میزبانی متناسب با بودجه و نیازهای مختلف، این امکان را برای شما فراهم آورده است تا سایت خود را بر روی بستر اینترنت به نمایش همگان درآورید. کلیه‌ی سرویس‌های سینداد بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در ایران و آمریکا قرار گرفته‌اند که باعث بالا رفتن سطح کیفیت و کارایی می‌شود.
سرویس میزبانی ویندوز جهت ارائه به سایت‌های پربازدید و روی کنترل‌پنل (Web Site Panel) در داخل و خارج از کشور آماده ارائه است. توجه داشته باشید انتخاب هاست ویندوز هیچ‌گونه ارتباطی با سیستم‌عامل کامپیوتر شما ندارد. در صورتی که از زبان‌های برنامه‌نویسی مایکروسافت در طراحی سایت خود استفاده کرده‌اید، بهتر است ویندوز را جهت میزبانی خود به‌دلیل سازگاری با این زبان‌ها انتخاب کنید‫.
سرویس میزبانی ویندوز خارج از کشور سینداد مناسب برای سایت‌های با بازدید جهانی و پرترافیک بوده که از لحاظ هزینه مقرون به صرفه است. برخی از ویژگی‌های سرویس میزبانی ویندوز ملی سینداد به شرح زیر است:
 • میزبانی وب حرفه‌ای بر روی سیستم‌عامل (Windows 2008 R2) و کنترل‌پنل قدرتمند (Web Site Panel)
 • پشتیبانی از بانک اطلاعاتی (SQL Server 2008 R2)
 • ارائه‌ی (Application Pool) اختصاصی رایگان بر روی هر وب‌سایت برای افزایش امنیت و پایداری در برابر کدهای مخرب
 • قرار گرفتن در دیتاسنترهای داخلی و اتصال از طریق فیبر نوری مخابرات و بسترهای دیگر
 • سرعت بالای لود سایت برای بازدید‌کنندگان داخلی به دلیل پینگ پایین و بستر اینترنت ملی
 • پشتیبانی از زبان‌های برنامه‌نویسی مایکروسافت
 • استفاده از فایروال‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به‌منظور بالا بردن سطح امنیت
 • تهیه نسخه پشتیبان به‌صورت روزانه، هفتگی و ماهانه بر روی سرور دیگر
 • مانیتورینگ ۲۴ ساعته و ارائه گزارش از طریق ایمیل و پیامک
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق تلفن و پورتال مشتریان
 • گارانتی آپ‌تایم ۹۹٫۹%

میزبانی اختصاصی

میزبانی شرکتی

میزبانی شخصی

I

H

G

F

E

D

C

B

A

۲۰GB

۱۰GB

۵GB

۲GB

۱GB

۵۰۰MB

۲۰۰MB

۱۰۰MB

۵۰MB

میزان فضا

۴۰۰GB

۲۰۰GB

۱۰۰GB

۴۰GB

۲۰GB

۱۰GB

۴GB

۲GB

۱GB

پهنای باند / ماهانه

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نامحدود

۴۰

۳۰

۲۰

۱۰

تعداد وب‌سایت

نامحدود

نامحدود

۷۰

۶۰

۵۰

۴۰

۳۰

۲۰

۱۰

تعداد ایمیل

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نامحدود

۸

۶

۴

۲

تعداد بانک اطلاعاتی MySQL

۷

۶

۵

۴

۳

۲

۱

۰

۰

تعداد بانک اطلاعاتی SQL Server

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نامحدود

۴۰

۳۰

۲۰

۱۰

تعداد زیردامنه

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نامحدود

۴۰

۳۰

۲۰

۱۰

تعداد اکانت FTP

بلی

بلی

بلی

بلی

بلی

بلی

بلی

خیر

خیر

IIS Management

۳,۱۹۹,۰۰۰

۲,۳۴۹,۰۰۰

۱,۳۹۹,۰۰۰

۹۹۹,۰۰۰

۷۹۹,۰۰۰

۵۹۹,۰۰۰

۴۵۹,۰۰۰

۳۴۹,۰۰۰

۲۴۹,۰۰۰

قیمت سالانه (تومان)

فناوران شبکه سینداد (دانش بنیان)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.