در کوتاه ترین زمان ممکن دامنه (Domain) نامی یکتا و بیانگر هویت و نشانی دسترسی یک وب‌سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول نامی است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت، نام موسسه و سازمان، نام محصول و دیگر موارد به سلیقه خود انتخاب نماید. و بخش دوم که با یک نقطه (Dot) از بخش اول جدا می‌شود، شناسه نام یا پسوند می‌باشد و با توجه به نوع وب‌سایت میتوان آن را انتخاب نمود. از متداول‌ترین پسوند‌های دامنه می‌توان com, .net, .org, .ir را نام برد.
نگهداری اطلاعات با ضریب اطمینان بالا سینداد با ارائه خدمات متنوع میزبانی متناسب با بودجه و نیازهای مختلف، این امکان را برای شما فراهم آورده است تا سایت خود را بر روی بستر اینترنت به نمایش همگان در آورید. سینداد در ارائه خدمات میزبانی وب، اولویت را به کیفیت و کارایی قرار داده است، بر این اساس کلیه سرویس‌های سینداد بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در دیتاسنترهای مطرح جهان قرار گرفته اند.
متناسب با نیاز شما سرور مجازی حد واسط بین سرویس‌های اشتراکی و سرورهای اختصاصی است. در سرورهای مجازی یک سرور اختصاصی قدرتمند فیزیکی با استفاده از نرم‌افزارهای مجازی‌ساز به سرورهای مجازی با منابع کمتر و هزینه پایین‌تر تقسیم می‌شود.
بر خلاف باور عموم که از رایانش ابری به عنوان یک تکنولوژی یاد می‌کنند رایانش ابری مدلی است در خصوص نحوه ارائه و استفاده از خدمات فناوری اطلاعات که در آن مجموعه‌ای از فناوری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما با بهره‌گیری از این مدل، زیرساختی فراهم کرده‌ایم که دارای ویژگی‌هایی مثل دسترسی بالا (High Availability) و مقیاس‌پذیری (scalability) است.
قدرتمند برای پردازش های سنگین اگر وب‌سایتی دارید که تعداد بازدیدکنندگان آن بسیار زیاد است یا قصد دارید برنامه‌هایی را بر روی سرور اختصاصی خود اجرا کنید که در هاست‌های اشتراکی به دلایل امنیتی و محدودیت‌های منابع قابل پیاده‌سازی نمی‌باشند یا امنیت سایت شرکت یا ارگانی که مسئول وب‌سایت آن هستید بسیار حساس است، سرور اختصاصی را انتخاب کنید. سینداد با توجه به نیاز شما بهترین انتخاب برای سرور را به شما پیشنهاد می‌دهد تا با کمترین هزینه، بهترین انتخاب را از سرور خود داشته باشید.
میزبان تجهیزات شما خدمات میزبانی سرور یا کولوکیشن به سرویسی اتلاق می‌گردد که در آن مشترک به جای اجاره نمودن سرور از سرویس‌دهنده، سخت‌افزار سرور توسط خود مشتری تهیه شده و به مركز داده سپرده می‌شود. در این حالت مالكیت سرور کاملاً با كاربر خواهد بود و هزینه نگهداری سرور بسیار پایین‌تر از حالت اجاره می‌باشد. سینداد با در اختیار داشتن فضای اختصاصی در دیتاسنترهای معتبر ایران، آمریکا و اروپا امکان میزبانی سرور و تجهیزات سخت‌افزاری را فراهم آورده است.
شناسایی و ارائه ساز و کار در دنیای امروز، سازمان‌ها و شرکت‌ها نیازمند دستیابی به اطلاعات و ارتباطات بیشتر به منظور کاهش هزینه‌ها، کاهش زمان پاسخ به مشتری، افزایش کیفیت و تنوع محصولات هستند. سینداد این امکان را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم نموده است که از خدمات و راهکارهای سازمانی جهت تسریع بخشیدن به اهداف شرکت و راه‌اندازی کسب و کارهای خود استفاده نمایند.

دامنه بین المللی

جستجو و ثبت دامنه بین المللی

شرکت فناوران شبکه سینداد هم‌اکنون با ثبت بیش از هزاران دامنه جهانی این افتخار را دارد تا دامنه شما را به صورت آنی نزد بهترین رجیسترارهای دنیا ثبت کند.
هم‌اکنون فناوران شبکه سینداد با عقد قرارداد رسمی با یکی از بهترین رجیسترارهای جهان دامنه‌ها را با کیفیت فوق العاده از لحاظ زیر ساخت (DNS)  و … در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد. سینداد هم اکنون توانایی ثبت بیش از ۶۰۰ پسوند مختلف را دارد.

امکانات کنترل پنل دامنه جهانی:

  • امکان تعریف هندل برای شما و تغییر (WhoIs) دامنه به‌صورت آنی
  • امکان ویرایش نامحدود(Child Name Server) به صورت آنی
  • امکان تغییر (DNS) دامنه جهانی به‌صورت آنی
  • امکان گرفتن کد انتقال دامنه به‌صورت آنی
پسوند دامنهثبت ۱ سالهتمدید ۱ ساله
com

۱۲۳،۰۰۰ تومان

۱۲۳،۰۰۰ تومان
net۱۵۹،۰۰۰ تومان۱۵۹،۰۰۰ تومان
org۱۵۹٬۰۰۰ تومان۱۵۹٬۰۰۰ تومان
info۱۶۹٬۰۰۰ تومان۱۶۹٬۰۰۰ تومان
biz۱۶۹٬۰۰۰ تومان۱۶۹٬۰۰۰ تومان
me۲۳۹٬۰۰۰ تومان۲۳۹٬۰۰۰ تومان
io۸۹۹٬۰۰۰ تومان۸۹۹٬۰۰۰ تومان
name۲۱۹٬۰۰۰ تومان۲۱۹٬۰۰۰ تومان
asia۱۸۹٬۰۰۰ تومان۱۸۹٬۰۰۰ تومان
in۱۳۹٬۰۰۰ تومان۱۳۹٬۰۰۰ تومان
ws۴۱۹٬۰۰۰ تومان۴۱۹٬۰۰۰ تومان
mobi۲۲۹٬۰۰۰ تومان۲۲۹٬۰۰۰ تومان
us۷۰٬۰۰۰ تومان۷۰٬۰۰۰ تومان
uk۱۲۹٬۰۰۰ تومان۱۲۹٬۰۰۰ تومان
tv۴۴۹٬۰۰۰ تومان۴۴۹٬۰۰۰ تومان
bz۳۳۹٬۰۰۰ تومان۳۳۹٬۰۰۰ تومان
cc۱۵۹٬۰۰۰ تومان۱۵۹٬۰۰۰ تومان
eu۹۹٬۰۰۰ تومان۹۹٬۰۰۰ تومان
mn۶۱۹٬۰۰۰ تومان۶۱۹٬۰۰۰ تومان
nz۵۳۹٬۰۰۰ تومان۵۳۹,۰۰۰ تومان
co۳۸۹٬۰۰۰ تومان۳۸۹٬۰۰۰ تومان
ca۲۹۹٬۰۰۰ تومان۲۹۹٬۰۰۰ تومان
de۷۰٬۰۰۰ تومان۷۰٬۰۰۰ تومان
es۱۰۹٬۰۰۰ تومان۱۰۹٬۰۰۰ تومان
co.uk۱۰۹٬۰۰۰ تومان۱۰۹٬۰۰۰ تومان
sale۳۵۹٬۰۰۰ تومان۳۵۹٬۰۰۰ تومان
com.tw۶۶۹٬۰۰۰ تومان۶۶۹٬۰۰۰ تومان
cloud۱۳۹٬۰۰۰ تومان۱۳۹٬۰۰۰ تومان
pro۸۵٬۰۰۰ تومان۸۵٬۰۰۰ تومان
rocks۸۵٬۰۰۰ تومان۸۵٬۰۰۰ تومان
xyz۸۵٬۰۰۰ تومان۸۵٬۰۰۰ تومان
فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.