در کوتاه ترین زمان ممکن دامنه (Domain) نامی یکتا و بیانگر هویت و نشانی دسترسی یک وب‌سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول نامی است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت، نام موسسه و سازمان، نام محصول و دیگر موارد به سلیقه خود انتخاب نماید. و بخش دوم که با یک نقطه (Dot) از بخش اول جدا می‌شود، شناسه نام یا پسوند می‌باشد و با توجه به نوع وب‌سایت میتوان آن را انتخاب نمود. از متداول‌ترین پسوند‌های دامنه می‌توان com, .net, .org, .ir را نام برد.
نگهداری اطلاعات با ضریب اطمینان بالا سینداد با ارائه خدمات متنوع میزبانی متناسب با بودجه و نیازهای مختلف، این امکان را برای شما فراهم آورده است تا سایت خود را بر روی بستر اینترنت به نمایش همگان در آورید. سینداد در ارائه خدمات میزبانی وب، اولویت را به کیفیت و کارایی قرار داده است، بر این اساس کلیه سرویس‌های سینداد بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در دیتاسنترهای مطرح جهان قرار گرفته اند.
متناسب با نیاز شما سرور مجازی حد واسط بین سرویس‌های اشتراکی و سرورهای اختصاصی است. در سرورهای مجازی یک سرور اختصاصی قدرتمند فیزیکی با استفاده از نرم‌افزارهای مجازی‌ساز به سرورهای مجازی با منابع کمتر و هزینه پایین‌تر تقسیم می‌شود.
بر خلاف باور عموم که از رایانش ابری به عنوان یک تکنولوژی یاد می‌کنند رایانش ابری مدلی است در خصوص نحوه ارائه و استفاده از خدمات فناوری اطلاعات که در آن مجموعه‌ای از فناوری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما با بهره‌گیری از این مدل، زیرساختی فراهم کرده‌ایم که دارای ویژگی‌هایی مثل دسترسی بالا (High Availability) و مقیاس‌پذیری (scalability) است.
قدرتمند برای پردازش های سنگین اگر وب‌سایتی دارید که تعداد بازدیدکنندگان آن بسیار زیاد است یا قصد دارید برنامه‌هایی را بر روی سرور اختصاصی خود اجرا کنید که در هاست‌های اشتراکی به دلایل امنیتی و محدودیت‌های منابع قابل پیاده‌سازی نمی‌باشند یا امنیت سایت شرکت یا ارگانی که مسئول وب‌سایت آن هستید بسیار حساس است، سرور اختصاصی را انتخاب کنید. سینداد با توجه به نیاز شما بهترین انتخاب برای سرور را به شما پیشنهاد می‌دهد تا با کمترین هزینه، بهترین انتخاب را از سرور خود داشته باشید.
میزبان تجهیزات شما خدمات میزبانی سرور یا کولوکیشن به سرویسی اتلاق می‌گردد که در آن مشترک به جای اجاره نمودن سرور از سرویس‌دهنده، سخت‌افزار سرور توسط خود مشتری تهیه شده و به مركز داده سپرده می‌شود. در این حالت مالكیت سرور کاملاً با كاربر خواهد بود و هزینه نگهداری سرور بسیار پایین‌تر از حالت اجاره می‌باشد. سینداد با در اختیار داشتن فضای اختصاصی در دیتاسنترهای معتبر ایران، آمریکا و اروپا امکان میزبانی سرور و تجهیزات سخت‌افزاری را فراهم آورده است.
شناسایی و ارائه ساز و کار در دنیای امروز، سازمان‌ها و شرکت‌ها نیازمند دستیابی به اطلاعات و ارتباطات بیشتر به منظور کاهش هزینه‌ها، کاهش زمان پاسخ به مشتری، افزایش کیفیت و تنوع محصولات هستند. سینداد این امکان را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم نموده است که از خدمات و راهکارهای سازمانی جهت تسریع بخشیدن به اهداف شرکت و راه‌اندازی کسب و کارهای خود استفاده نمایند.
اگر وب‌سایتی دارید که تعداد بازدیدکنندگان آن بسیار زیاد است یا قصد دارید برنامه‌هایی را بر روی سرور اختصاصی خود اجرا کنید که در میزبانی وب اشتراکی به‌دلایل امنیتی و محدودیت‌های منابع قابل پیاده‌سازی نیست، سرور اختصاصی را انتخاب کنید؛ همچنین اگر امنیت سایت شرکت یا ارگانی که مسئول وب‌سایت آن شما هستید بسیار حساس است، می‌توانید سرور اختصاصی را انتخاب کنید. سینداد با توجه به نیاز شما بهترین انتخاب برای سرور را به شما پیشنهاد می‌دهد تا با کمترین هزینه، بهترین انتخاب را از سرور خود داشته باشید.

کلیه‌ی سرویس‌های سینداد بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در ایران و آمریکا قرار گرفته‌اند که باعث بالا رفتن سطح کیفیت و کارایی می‌شود. سرورهای سینداد بیش از ۹۹٫۹ درصد آپ‌تایم دارند و این موجب رضایتمندی کاربران شده و زمینه رشد تجاری شما را فراهم می‌آورد. در صورتی که به پهنای باند و سرعت لینک بیشتری نیاز دارید و سرورهای ایران پاسخگوی نیاز شما نیست، می‌توانید سرویس‌های خارج از ایران را انتخاب کنید. برخی از ویژگی‌های سرورهای اختصاصی خارج از کشور سینداد به شرح زیر است:

 • اتصال شبکه بر روی بستر فیبر نوری با سرعت (۱Gbps)
 • امکان نصب کلیه‌ی سیستم‌عامل‌ها با توجه به انتخاب مشتری
 • امکان مشاهده پهنای باند مصرفی به‌صورت آنلاین
 • امکان روشن، خاموش و ریستارت سرور اختصاصی بدون نیاز به شرکت و به‌صورت آنلاین
 • امکان نصب و راه‌اندازی مجدد سیستم‌عامل به‌صورت آنلاین
 • استفاده از فایروال‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به‌منظور بالا بردن سطح امنیت
 • استفاده از سخت‌افزارهای قدرتمند جهت افزایش سطح کیفیت
 • استفاده از سخت‌افزارهای (Supermicro) و (Dell) جهت افزایش کیفیت
 • مانیتورینگ ۲۴ ساعته و ارائه گزارش از طریق ایمیل و پیامک
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق تلفن و پورتال مشتریان
 • گارانتی آپ‌تایم ۹۹٫۹%

سرور اختصاصی سازمانی

سرور اختصاصی شرکتی

سرور اختصاصی شخصی

F

E

D

C

B

A

۱۲Cores, 24Threads

۱۲Cores, 24Threads

۸Cores, 16Threads

۸Cores, 16Threads

۴Cores, 8Threads

۴Cores, 8Threads

پردازنده

۱۲۸GB DDR3

۹۶GB DDR3

۶۴GB DDR3

۴۸GB DDR3

۳۲GB DDR3

۱۶GB DDR3

رم

۴x1TB Enterprise

۲x1TB Enterprise

۲x1TB Enterprise

۱x1TB Enterprise

۱x1TB Enterprise

۱x1TB Enterprise

هارد

۵۰TB

۴۰TB

۳۰TB

۲۰TB

۲۰TB

۱۰TB

پهنای باند / ماهیانه

۲۰٬۰۰۰ تومان

۲۰٬۰۰۰ تومان

۲۰٬۰۰۰ تومان

۲۰٬۰۰۰ تومان

۲۰٬۰۰۰ تومان

۲۰٬۰۰۰ تومان

آی‌پی (هرعدد – ماهیانه)

۱Gbps

۱Gbps

۱Gbps

۱Gbps

۱Gbps

۱Gbps

پورت

USA – Colocrossing

USA – Colocrossing

USA – Colocrossing

USA – Colocrossing

USA – Colocrossing

USA – Colocrossing

موقعیت سرور

بلی

بلی

بلی

بلی

بلی

بلی

دسترسی کامل مدیریتی

۸,۱۵۹,۰۰۰

۷,۳۴۹,۰۰۰

۶,۵۲۹,۰۰۰

۵,۷۰۹,۰۰۰

۴,۸۹۹,۰۰۰

۴,۴۸۹,۰۰۰

قیمت ماهانه (تومان)

۲۳,۷۳۹,۰۰۰

۲۱,۳۸۹,۰۰۰

۱۸,۹۹۹,۰۰۰

۱۶,۶۰۹,۰۰۰

۱۴,۲۵۹,۰۰۰

۱۳,۰۶۹,۰۰۰

قیمت ۳ ماهه (تومان)

۴۵,۵۲۹,۰۰۰

۴۰,۹۹۹,۰۰۰

۳۶,۴۲۹,۰۰۰

۳۱,۸۵۹,۰۰۰

۲۷,۳۳۹,۰۰۰

۲۵,۰۴۹,۰۰۰

قیمت ۶ ماهه (تومان)

۸۱,۵۹۰,۰۰۰

۷۳,۴۹۰,۰۰۰

۶۵,۲۹۰,۰۰۰

۵۷,۰۹۰,۰۰۰

۴۸,۹۹۰,۰۰۰

۴۴,۸۹۰,۰۰۰

قیمت سالانه (تومان)

فناوران شبکه سینداد (دانش بنیان)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.