در کوتاه ترین زمان ممکن دامنه (Domain) نامی یکتا و بیانگر هویت و نشانی دسترسی یک وب‌سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول نامی است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت، نام موسسه و سازمان، نام محصول و دیگر موارد به سلیقه خود انتخاب نماید. و بخش دوم که با یک نقطه (Dot) از بخش اول جدا می‌شود، شناسه نام یا پسوند می‌باشد و با توجه به نوع وب‌سایت میتوان آن را انتخاب نمود. از متداول‌ترین پسوند‌های دامنه می‌توان com, .net, .org, .ir را نام برد.
نگهداری اطلاعات با ضریب اطمینان بالا سینداد با ارائه خدمات متنوع میزبانی متناسب با بودجه و نیازهای مختلف، این امکان را برای شما فراهم آورده است تا سایت خود را بر روی بستر اینترنت به نمایش همگان در آورید. سینداد در ارائه خدمات میزبانی وب، اولویت را به کیفیت و کارایی قرار داده است، بر این اساس کلیه سرویس‌های سینداد بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در دیتاسنترهای مطرح جهان قرار گرفته اند.
متناسب با نیاز شما سرور مجازی حد واسط بین سرویس‌های اشتراکی و سرورهای اختصاصی است. در سرورهای مجازی یک سرور اختصاصی قدرتمند فیزیکی با استفاده از نرم‌افزارهای مجازی‌ساز به سرورهای مجازی با منابع کمتر و هزینه پایین‌تر تقسیم می‌شود.
بر خلاف باور عموم که از رایانش ابری به عنوان یک تکنولوژی یاد می‌کنند رایانش ابری مدلی است در خصوص نحوه ارائه و استفاده از خدمات فناوری اطلاعات که در آن مجموعه‌ای از فناوری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما با بهره‌گیری از این مدل، زیرساختی فراهم کرده‌ایم که دارای ویژگی‌هایی مثل دسترسی بالا (High Availability) و مقیاس‌پذیری (scalability) است.
قدرتمند برای پردازش های سنگین اگر وب‌سایتی دارید که تعداد بازدیدکنندگان آن بسیار زیاد است یا قصد دارید برنامه‌هایی را بر روی سرور اختصاصی خود اجرا کنید که در هاست‌های اشتراکی به دلایل امنیتی و محدودیت‌های منابع قابل پیاده‌سازی نمی‌باشند یا امنیت سایت شرکت یا ارگانی که مسئول وب‌سایت آن هستید بسیار حساس است، سرور اختصاصی را انتخاب کنید. سینداد با توجه به نیاز شما بهترین انتخاب برای سرور را به شما پیشنهاد می‌دهد تا با کمترین هزینه، بهترین انتخاب را از سرور خود داشته باشید.
میزبان تجهیزات شما خدمات میزبانی سرور یا کولوکیشن به سرویسی اتلاق می‌گردد که در آن مشترک به جای اجاره نمودن سرور از سرویس‌دهنده، سخت‌افزار سرور توسط خود مشتری تهیه شده و به مركز داده سپرده می‌شود. در این حالت مالكیت سرور کاملاً با كاربر خواهد بود و هزینه نگهداری سرور بسیار پایین‌تر از حالت اجاره می‌باشد. سینداد با در اختیار داشتن فضای اختصاصی در دیتاسنترهای معتبر ایران، آمریکا و اروپا امکان میزبانی سرور و تجهیزات سخت‌افزاری را فراهم آورده است.
شناسایی و ارائه ساز و کار در دنیای امروز، سازمان‌ها و شرکت‌ها نیازمند دستیابی به اطلاعات و ارتباطات بیشتر به منظور کاهش هزینه‌ها، کاهش زمان پاسخ به مشتری، افزایش کیفیت و تنوع محصولات هستند. سینداد این امکان را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم نموده است که از خدمات و راهکارهای سازمانی جهت تسریع بخشیدن به اهداف شرکت و راه‌اندازی کسب و کارهای خود استفاده نمایند.

سرور اختصاصی آمریکا

 
 سرور اختصاصی شخصیسرور اختصاصی شرکتیسرور اختصاصی سازمانی
 ABCDEF
پردازندهE3-1240v2x5570۲×۵۵۷۰۲×۵۵۷۰۲×۵۶۷۰۲×۵۶۷۰
رم۱۶GB DDR3۳۲GB DDR3۴۸GB DDR3۶۴GB DDR3۹۶GB DDR3۱۲۸GB DDR3
هارد۱x1TB Enterprise۱x1TB Enterprise۱x1TB Enterprise۲x1TB Enterprise۲x1TB Enterprise۴x1TB Enterprise
پهنای باند / ماهیانه۱۰TB۲۰TB۲۰TB۳۰TB۴۰TB۵۰TB
آی‌پی اختصاصی۵۵۵۵۵۵
پورت۱Gbps۱Gbps۱Gbps۱Gbps۱Gbps۱Gbps
موقعیت سرورUSA – ColocrossingUSA – ColocrossingUSA – ColocrossingUSA – ColocrossingUSA – ColocrossingUSA – Colocrossing
دسترسی کامل مدیریتیبلیبلیبلیبلیبلیبلی
قیمت ماهانه (تومان)۵۹۹٬۰۰۰۶۹۹٬۰۰۰۸۹۹٬۰۰۰۱,۰۹۹٬۰۰۰۱٬۲۹۹٬۰۰۰۱٬۴۹۹٬۰۰۰
قیمت ۳ ماهه (تومان)۱٬۷۰۹٬۰۰۰۱٬۹۹۹٬۰۰۰۲٬۵۶۹٬۰۰۰۳٬۰۹۹٬۰۰۰۳٬۴۹۹٬۰۰۰۴٬۱۹۹٬۰۰۰
قیمت ۶ ماهه (تومان)۳٬۲۹۹٬۰۰۰۳٬۸۴۹٬۰۰۰۴٬۹۴۹٬۰۰۰۵٬۹۹۹٬۰۰۰۶,۹۹۹٬۰۰۰۷,۹۹۹٬۰۰۰
قیمت سالانه (تومان)۵٬۹۹۹٬۰۰۰۶٬۹۹۹٬۰۰۰۸٬۹۹۹٬۰۰۰۱۰٬۹۹۹٬۰۰۰۱۲٬۹۹۹٬۰۰۰۱۴٬۹۹۹٬۰۰۰
 سفارشسفارشسفارشسفارشسفارشسفارش
فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.