در کوتاه ترین زمان ممکن دامنه (Domain) نامی یکتا و بیانگر هویت و نشانی دسترسی یک وب‌سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول نامی است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت، نام موسسه و سازمان، نام محصول و دیگر موارد به سلیقه خود انتخاب نماید. و بخش دوم که با یک نقطه (Dot) از بخش اول جدا می‌شود، شناسه نام یا پسوند می‌باشد و با توجه به نوع وب‌سایت میتوان آن را انتخاب نمود. از متداول‌ترین پسوند‌های دامنه می‌توان com, .net, .org, .ir را نام برد.
نگهداری اطلاعات با ضریب اطمینان بالا سینداد با ارائه خدمات متنوع میزبانی متناسب با بودجه و نیازهای مختلف، این امکان را برای شما فراهم آورده است تا سایت خود را بر روی بستر اینترنت به نمایش همگان در آورید. سینداد در ارائه خدمات میزبانی وب، اولویت را به کیفیت و کارایی قرار داده است، بر این اساس کلیه سرویس‌های سینداد بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در دیتاسنترهای مطرح جهان قرار گرفته اند.
متناسب با نیاز شما سرور مجازی حد واسط بین سرویس‌های اشتراکی و سرورهای اختصاصی است. در سرورهای مجازی یک سرور اختصاصی قدرتمند فیزیکی با استفاده از نرم‌افزارهای مجازی‌ساز به سرورهای مجازی با منابع کمتر و هزینه پایین‌تر تقسیم می‌شود.
بر خلاف باور عموم که از رایانش ابری به عنوان یک تکنولوژی یاد می‌کنند رایانش ابری مدلی است در خصوص نحوه ارائه و استفاده از خدمات فناوری اطلاعات که در آن مجموعه‌ای از فناوری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما با بهره‌گیری از این مدل، زیرساختی فراهم کرده‌ایم که دارای ویژگی‌هایی مثل دسترسی بالا (High Availability) و مقیاس‌پذیری (scalability) است.
قدرتمند برای پردازش های سنگین اگر وب‌سایتی دارید که تعداد بازدیدکنندگان آن بسیار زیاد است یا قصد دارید برنامه‌هایی را بر روی سرور اختصاصی خود اجرا کنید که در هاست‌های اشتراکی به دلایل امنیتی و محدودیت‌های منابع قابل پیاده‌سازی نمی‌باشند یا امنیت سایت شرکت یا ارگانی که مسئول وب‌سایت آن هستید بسیار حساس است، سرور اختصاصی را انتخاب کنید. سینداد با توجه به نیاز شما بهترین انتخاب برای سرور را به شما پیشنهاد می‌دهد تا با کمترین هزینه، بهترین انتخاب را از سرور خود داشته باشید.
میزبان تجهیزات شما خدمات میزبانی سرور یا کولوکیشن به سرویسی اتلاق می‌گردد که در آن مشترک به جای اجاره نمودن سرور از سرویس‌دهنده، سخت‌افزار سرور توسط خود مشتری تهیه شده و به مركز داده سپرده می‌شود. در این حالت مالكیت سرور کاملاً با كاربر خواهد بود و هزینه نگهداری سرور بسیار پایین‌تر از حالت اجاره می‌باشد. سینداد با در اختیار داشتن فضای اختصاصی در دیتاسنترهای معتبر ایران، آمریکا و اروپا امکان میزبانی سرور و تجهیزات سخت‌افزاری را فراهم آورده است.
شناسایی و ارائه ساز و کار در دنیای امروز، سازمان‌ها و شرکت‌ها نیازمند دستیابی به اطلاعات و ارتباطات بیشتر به منظور کاهش هزینه‌ها، کاهش زمان پاسخ به مشتری، افزایش کیفیت و تنوع محصولات هستند. سینداد این امکان را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم نموده است که از خدمات و راهکارهای سازمانی جهت تسریع بخشیدن به اهداف شرکت و راه‌اندازی کسب و کارهای خود استفاده نمایند.

نمایندگی میزبانی وب لینوکس ایران

سینداد با ارائه کنترل‌پنل قدرتمند (cPanel / WHM) به شما امکان مدیریت کلیه منابع سرویس‌های میزبانی وب از قبیل ایجاد مجموعه‌های هاستینگ مختص به خودتان و کنترل و توزیع منابع مختلف همچون ایمیل، میزان دیسک (فضا)، میزان پهنای باند و … را کاملا در اختیار شما قرار می‌دهد. با در اختیار داشتن سرویس نمایندگی هاست سینداد قادر خواهید بود بدون دغدغه‌ی فکری، کار تجارت هاستینگ خود را راه‌اندازی کرده و به ارائه‌ی خدمات هاست با کیفیت بالا بپردازید. بدین ترتیب با پرداخت هزینه‌ای بسیار پایین در ماه، سرویس میزبانی وب خود را راه‌اندازی کنید و کلیه‌ی کارهای نگهداری و به‌روزرسانی و حفظ امنیت سرور را به سینداد بسپارید.

انتخاب نمایندگی لینوکس هیچ‌گونه ارتباطی با سیستم‌عامل کامپیوتر شما نداشته و سادگی و قدرت آن نسبت به هاست ویندوز از مزیت‌های آن است‫.

سرویس‌های نمایندگی هاست لینوکس سینداد بر روی سرورهای متعدد توزیع می‌شوند. کلیه‌ی سرویس‌های سینداد بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در ایران و آمریکا قرار گرفته‌اند که باعث بالا رفتن سطح کیفیت و کارایی می‌شود. سرورهای سینداد بیش از ۹۹٫۹ درصد آپ‌تایم دارند و این موجب رضایتمندی کاربران شده و زمینه رشد تجاری شما را فراهم می‌آورد. به‌همین دلیل بسیاری از مشتریان سرویس نمایندگی هاست سینداد پس از مدتی به سرویس‌های سرور مجازی یا اختصاصی سینداد آپگرید می‌کنند.

برخی از ویژگی‌های سرویس نمایندگی لینوکس ایران سینداد (ملی) به شرح زیر است:

 

نمایندگی شخصی نمایندگی شرکتی نمایندگی اختصاصی
A B C D E F G H I
میزان فضا ۵۰۰MB ۱GB ۲GB ۵GB ۱۰GB ۱۵GB ۲۰GB ۳۰GB ۴۰GB
پهنای باند / ماهانه ۲.۵GB ۶GB ۱۰GB ۲۵GB ۵۰GB ۷۵GB ۱۰۰GB ۱۵۰GB ۲۰۰GB
امکانات نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
تعداد مشتری نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
دی‌ان‌اس اختصاصی بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
Oversell بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
قیمت ماهانه (تومان) ۲۹،۰۰۰ ۳۹،۰۰۰ ۵۹،۰۰۰ ۸۹،۰۰۰ ۱۴۹،۰۰۰ ۱۸۹،۰۰۰ ۲۲۹،۰۰۰ ۲۹۹،۰۰۰ ۳۹۹،۰۰۰
قیمت ۳ ماهه (تومان) ۷۹،۰۰۰ ۱۰۹،۰۰۰ ۱۵۹،۰۰۰ ۲۴۹،۰۰۰ ۴۲۹،۰۰۰ ۵۴۹،۰۰۰ ۶۶۹،۰۰۰ ۸۷۹،۰۰۰ ۱،۱۵۹،۰۰۰
قیمت ۶ ماهه (تومان) ۱۵۹،۰۰۰ ۲۱۹،۰۰۰ ۳۱۹،۰۰۰ ۴۹۹،۰۰۰ ۸۵۹،۰۰۰ ۱،۰۹۹،۰۰۰ ۱،۳۳۹،۰۰۰ ۱،۷۵۹،۰۰۰ ۲،۳۱۹،۰۰۰
قیمت سالانه (تومان) ۲۹۹،۰۰۰ ۳۹۹،۰۰۰ ۵۹۹،۰۰۰ ۸۹۹،۰۰۰ ۱،۴۹۹،۰۰۰ ۱،۸۹۹،۰۰۰ ۲،۲۲۹،۰۰۰ ۲،۹۹۹،۰۰۰ ۳،۹۹۹،۰۰۰
سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش
فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.