پهنای باند دیتاسنتر سینداد در آمریکا به ۶۰ گیگابیت در ثانیه ارتقا یافت

supermod 01 مرداد 1397 ۰ دیدگاه

در راستای بهبود ارائه‌ی خدمات به مشتریان، شرکت سینداد پهنای باند سرورهای مستقر در دیتاسنتر آمریکا را به ۶۰ گیگابایت در ثانیه افزایش داد.

پهنای باند دیتاسنتر

پهنای باند دیتاسنتر Colocrossing آمریکا که میزبان اصلی سرویس‌های خارج از کشور سینداد است، ۴۰۰Gbps ظرفیت دارد و شرکت سینداد توانست ظرفیت پهنای باند خود را در این دیتاسنتر به ۶۰Gbps ارتقا دهد. به‌منظور این‌که زمان پاسخ‌گویی سرویس‌های سینداد برای کاربران داخل ایران نیز مناسب باشد، پهنای باند از ارائه‌دهندگان بسیار معروفی ازجمله شرکت‌های TeliaSorena و XO خریداری شده است.

وجود فایروال‌های سخت‌افزاری به‌همراه پهنای باند مناسب باعث شده است تا بتوانیم سرویس‌هایی با قابلیت DDOS Protection را ارائه دهیم.

به‌زودی منتظر خبرهای خوبی از ارائه‌ی سرویس‌های جدید ازجمله سرویس سرور اختصاصی با پورت ۱۰ گیگابیت در ثانیه باشید…

فناوران شبکه سینداد (دانش بنیان)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.