بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌ المللی الکامپ

supermod 11 تیر 1397 ۰ دیدگاه

الکامپ (ELECOMP) بزرگ‌ترین رویداد تجاری در بازار الکترونیک، محصولات و خدمات کامپیوتری در ایران است و دست‌اندرکاران این حوزه، از سال ۱۹۹۵ میلادی هر ساله آخرین دستاوردهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خود را برای مخاطبان به‌نمایش می‌گذارند. در این رویداد منحصربه‌فرد، فعالان این بخش با هدف بالا بردن تجارت خود و افزایش سهم خود از این بازار رو به رشد، مذاکره می‌کنند. دستاورد‌های این رویداد تجاری برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

بیست و چهارمین دوره‌ی این نمایشگاه در فاصله‌ی ۶ الی ۹ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و فرصتی درخشان را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار می‌دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه‌ی خود، سطح تعامل بین‌المللی خویش را به‌طور چشمگیری ارتقاء بخشند. شرکت سینداد در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸ حضور خواهد داشت.

فناوران شبکه سینداد (دانش بنیان)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.