حذف فالوورهای مزاحم در پروفایل های عمومی اینستاگرام

supermod 24 مرداد 1397 ۰ دیدگاه

حذف فالوورهای مزاحم در پروفایل های عمومی اینستاگرام اقدام جدید این شرکت برای به‌حداقل رساندن مزاحمت برای پروفای‌های عمومی است. چنان‌چه پروفایل اینستاگرام شما عمومی (Puclic) است، راهی برای دیده‌شدن توسط دیگران ندارید. حتی اگر شخصی را بلاک کنید، باز هم می‌تواند عکس‌ها و پست‌های شما را ببیند. اینستاگرام در حال تلاش است تا کاربران کنترل مستقیم بیشتری نسبت به فالورهایشان داشته باشند. این شرکت در حال آزمایش راهی است تا بتوان فالورهای مزاحم را حذف کرد. افرادی که اکانت خصوصی دارند، به‌راحتی می‌توانند فالورهای مزاحم را حذف کرده و اجازه ندهند که محتوای اکانتشان را ببینند. اما در حال حاضر اکانت‌های عمومی قابلیت همچین کاری را ندارند.

ویژگی‌های آپدیت جدید

در آپدیت جدید، افرادی که اکانت عمومی دارند هم می‌توانند هر فالوری را که می‌خواهند حذف کنند. بر اساس گزارشات، آپدیت جدید تا چند ماه دیگر و در ابتدا برای گوشی‌های اندروید عرضه خواهد شد. شرکت اینستاگرام بیان کرده است که آپدیت جدید در حال حاضر در مرحله‌ی آزمایش بوده و به‌زودی اجرا خواهد شد.

حذف فالوورهای مزاحم در اکانت‌های عمومی

اینستاگرام اشاره کرد در این آپدیت، افرادی که حذفشان کردید، متوجه این موضوع نخواهند شد. در اواخر ماه می ۲۰۱۸، اینستاگرام ویژگی “Mute” را منتشر کرد که به شما اجازه می‌دهد همچنان افرادی را فالو کنید ولی پست‌ها و استوری‌های آن‌ها برای شما پخش نشود. با این ویژگی‌، افرادی که دائماً در حال پست گذاشتن هستند، دیگر باعث آزار و اذیت شما نخواهند شد. این‌بار اینستاگرام قدرت بیشتری در کنترل فالورها به‌شما خواهد تا بدون خصوصی کردن اکانتتان بتوانید مدیریت فالورهایتان را به‌عهده بگیرید.

منبع: Theverge

فناوران شبکه سینداد (دانش بنیان)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.