راهکار مدیریت داده کمپانی cloudian

الناز منشاری ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

کمپانی کلودیان (cloudian)  برنامه ای کمکی برای مدیریت داده های پیکره‌بندی نشده در حال رشد طراحی نموده است.

این برنامه با ترکیب محصولات پیشرو در مدیریت اطلاعات و سرمایه گذاری بر روی ذخیره سازی در مقیاس بی نهایت ، راه حل‌هایی تست شده به شرکت ها ارائه می‌دهد. تیم اجرایی این ایده و برنامه عبارتند از Rubrik، Komprise، Evolphin و CTERA Networks.

این برنامه به طور مستقیم حجم و ظرفیت دیتا سنتر بررسی می‌نماید تا بتواند در محیطی قابل تغییر، راه حل‌های تست و اثبات شده‌ای که دارد را در جهت ادغام چندین نوع داده به یک دیتای واحد به کار بندد و در آن ذخیره نماید. تمرکز این برنامه بر کاهش هزینه‌ها توام با ساده کردن عملیات در دیتاسنتر می‌باشد.در ذخیره سازی این داده ها عوامل مهمی چون مدیریت چرخه داده، مدیریت آرشیو رسانه‌ای آن، ارتباط و اشتراک فایل ها در نظر گرفته می شود.

فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.