سه شنبه ۲۶ تیرماه، چهارمین همایش سالیانه رایانش ابری ایران

آرش جلالی 23 تیر 1397 ۰ دیدگاه

همان‌گونه که پیش‌تر توضیح دادیم در روز سه‌شنبه هفته جاری و در تاریخ ۲۶ تیرماه ۱۳۹۷، رویدادی تحت عنوان چهارمین همایش سالیانه رایانش ابری ایران برگزار خواهد شد. این همایش در شهر تهران و در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل خواهد شد. در این رویداد که با حضور نمایندگانی از دولت، صنعت، دانشگاه و کارشناسان توسعه کسب و کار برگزار خواهد شد، وضعیت موجود و چالش‌های پیش رو در توسعه‌ی رایانش ابری در کسب و کارهای مختلف مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

جناب آقای مرتضی سلطانی مدیر عامل محترم شرکت سینداد، سخنرانی خود را حول موضوع لزوم استانداردسازی حفاظت از اطلاعات کاربران در کشور بر اساس الگوی GDPR انجام خواهد داد.

سخنرانی آقای مرتضی سلطانی در چهارمین همایش سالیانه رایانش ابری ایران

همچنین، در این همایش جناب آقای رضا جمالی کارشناس امور فنی سینداد، کارگاه آموزشی را تحت عنوان راه‌اندازی CDN با BGP Anycast برگزار خواهد کرد.

کارگاه آموزشی آقای رضا جمالی در چهارمین همایش سالیانه رایانش ابری ایران

شرکت فناوران شبکه سینداد یکی از حامیان و شرکت کنندگان اصلی در این همایش بوده و شما را به شرکت در این رویداد دعوت می‌کند.

جهت ثبت نام و حضور در چهارمین همایش سالیانه رایانش ابری ایران به این لینک مراجعه کنید.

ثبت نام در همایش

فناوران شبکه سینداد (دانش بنیان)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.