گروه سیستم Rahi خنک کننده جدیدی را منتشر کرد

الناز منشاری ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

مرکز دیتا سنتر، سخت افزار و نرم افزار کالیفرنیا، کمپانی Rahi Systems از آخرین خنک کننده خود برای یونیت های بزرگ دیتا سنتر رونمایی و آن را منتشر کرد که طبق ادعای این کمپانی قادر به صرفه جویی در مصرف انرژی به میزان ۳ برابر نسبت به بازار آن است!!

سه مدل نهایی که کمپانی ارائه کرده است بر ۳ اصل بنا گردیده است : ۱- آب (در حالت مایع)  ۲-آب سرد ۳- پخش مستقیم و گسترده خنک کننده در ردیف های دیتا سنتر

این تجهیزات با عنوان تجاری  Enconnex تحت پوشش دیتاسنتر این کمپانی روانه بازار گردیده است و در مقیاس ۶۰۰ یا ۹۰۰ mm عرض، U۴۵ ارتفاع و ۱۲۰۰mm عمق قابل دسترس است.( به نوعی اندازه یک کابینت استاندارد!)

طبق تحقیقات و گزارشات بدست آمده هر یونیت می‌تواند معادل 100kw حجم سرما را پمپ کند بدین صورت که 18 فن کوچک با سرعت‌های متفاوت در قسمت‌های مختلف توسط یک سیستم مرکزی الکترونیکی کوچک کنترل می‌شود.

اجزای دیگر آن که شاید زائد به نظر بیایند از قسمت پشت و جلوی یونیت قابل دسترسی هست بدین منظور تعبیه گردیده تا که در صورت خرابی کمپرسور یا چیلر آبی از ادامه‌ی کار خنک سازی یونیت اطمینان حاصل نماید.

مهندس این پروژه آقای Paul Weber بیان داشته است : که در طی مراحل طراحی این محصول مهندسین ما بیشترین تمرکز خود را بر روی فرم دهی و نصب آسان این محصول گذاشته‌اند تا جایی که در طی یک روز قابل نصب و راه اندازی می‌باشد.

فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.