گواهینامه SSL شرکت GoDaddy

رضا جمالی ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

(GoDaddy) تحت مجوزهای (McAfee) یک گواهینامه امنیتی سایت به نام (TrustedSite) را راه‌اندازی و معرفی کرد. شرکت امنیتی (McAfee) با حمایت از گواهینامه (SSL) شرکت (GoDaddy) قصد دارد تا اعتماد بازدیدکنندگان از وب‌سایت‌های کسب و کارهای کوچک را جلب کند.گواهینامه SSL

عملکرد این گواهینامه به‌این صورت است که پس از باز شدن سایت به طور اتوماتیک آن را در برابر (malware)ها و (malicious)ها اسکن کرده و پس از بررسی و اطمینان از پاک بودن وب‌سایت لوگوی (trust) شرکت (MacAfee) را بر روی آن نشانه‌گذاری می‌کند تا مورد مشاهده‌ی بازدیدکنندگان قرار گیرد. این مهر تأیید امنیت (MacAfee) به‌میزان زیادی درصد اعتماد بازدیدکنندگان را افزایش می‌دهد.

بد نیست بدانید که تقریبا ۶۰٪ حملات هک در سال ۲۰۱۵ بر روی سایت های مربوط به کسب و کارهای کوچک بوده است.

بهترین راهی که شما می‌توانید برای جلب اعتماد کاربران سایت انجام دهید، فعال‌سازی (SSL) بر روی وب‌سایت و اخذ گواهینامه‌های معتبر (SSL) توسط سایت است. شرکت فناوران شبکه سینداد با ارائه گواهینامه (SSL) برای وب سایت‌هایی با مقیاس کسب و کار بزرگ یا کوچک تأمین‌کننده‌ی امنیت و اعتبار سایت شما است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با بخش فروش تماس گرفته یا به سایت سینداد مراجعه کنید.

فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.