گواهینامه SSL شرکت GoDaddy

الناز منشاری ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

GoDaddy تحت مجوزهای McAfee یک گواهینامه امنیتی سایت به نام TrustedSite را راه اندازی و معرفی کرد. شرکت امنیتی McAfee با حمایت از گواهینامه SSL شرکت GoDaddy قصد دارد تا اعتماد بازدیدکنندگان از وب سایت‌های کسب و کارهای کوچک را جلب نماید.

عملکرد این گواهینامه به این صورت است که پس از باز شدن سایت به طور اتوماتیک آن را در برابر malwareها و maliciousها اسکن نموده و پس از بررسی و اطمینان از پاک بودن وب سایت لوگوی trust شرکت MacAfee را بر روی آن نشانه گذاری می‌کند تا مورد مشاهده‌ی بازدیدکنندگان قرار گیرد. این مهر تأیید امنیت MacAfee به میزان زیادی درصد اعتماد بازدیدکنندگان را افزایش می‌دهد.

بد نیست بدانید که تقریبا ۶۰٪ حملات هک در سال ۲۰۱۵ بر روی سایت های مربوط به کسب و کارهای کوچک بوده است.

بهترین راهی که شما می‌توانید برای جلب اعتماد کاربران سایت انجام دهید، فعال سازی SSL بر روی وب‌سایت و اخذ گواهینامه‌های معتبر SSL توسط سایت است.شرکت فناوران شبکه سینداد با ارائه گواهینامه SSL برای وب سایت‌هایی با مقیاس کسب و کار بزرگ یا کوچک تأمین کننده امنیت و اعتبار سایت شما می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با بخش فروش تماس گرفته و یا به سایت سینداد مراجعه نمائید.

فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.