نرم افزار (AnyDesk)

رضا جمالی ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

این نرم‌افزار توسط تیم (Team Viewer) طراحی گردیده است. پیش از این نرم‌افزار (Team Viewer) یکی از کارآمد‌ترین و پر طرفدارترین نرم‌افزارهای ریموت دسکتاپ بود که به‌عنوان ابزاری کاربردی برای کنترل، هدایت، و تعمیر رایانه‌ها از راه دور در بستر شبکه اینترنت با اتصال دو رایانه به یکدیگر استفاده می‌شد. این تیم اخیراً تحریم‌هایی را نسبت به ایران وضع کرده و دسترسی به آن را محدود کرده است. نرم افزار (Any Desk) می‌تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد. ایده اصلی (Any Desk) مهیا کردن دسترسی راحت به جنبه‌های تکنیکی و بخش فنی است. استفاده از این ابزار همانند استفاده از (Team Viwer) بوده و این نکته قابل توجه است که این ارتباط به لطف الگوریتم رمزنگاری (RSA-2048bit)، امنیت بسیار بالایی دارد تا احتمال هک و سوء استفاده اشخاص ثالث از این ارتباط را تقریبا به صفر برساند.

در گام نخست باید نرم‌افزار (Any Desk) را بر روی دسکتاپی که قصد دارید کنترل آن را به دست بگیرید نصب کنید. برای دانلود آن به سایت‌ رسمی نرم‌افزار AnyDesk مراجعه کنید. پس از نصب و اجرای برنامه برای دسکتاپ شما شناسه‌ای ساخته می‌شود که در حقیقت از طریق این شناسه شما مجوز ورود به دسکتاپ را از طریق دسکتاپ دیگر یا دستگاه هوشمند دیگر، پیدا خواهید کرد. در حقیقت شما باید این شناسه را در اپلیکیشن (Any Desk) موبایل یا تبلت خود وارد کنید و بعد از تایید طرف مقابل، شما اجازه دسترسی به دسکتاپ مورد نظر را پیدا می‌کنید و می‌توانید کنترل کامل دسکتاپ را در دست بگیرید.

نرم افزار AnyDesk

 

 

 

فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.