نرم افزار AnyDesk

الناز منشاری ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

این نرم افزار توسط تیم Team Viewer طراحی گردیده است. پیش از این نرم افزار TeamViewer یکی از کارآمد‌ترین و پر طرفدار ترین نرم افزارهای ریموت دسکتاپ بود که به عنوان ابزاری کاربردی برای کنترل، هدایت، و تعمیر رایانه ها از راه دور در بستر شبکه اینترنت با اتصال دو رایانه به یکدیگر استفاده می‌شد،این تیم تحریم‌هایی را اخیراً نسبت به ایران وضع کرده و دسترسی به آن را محدود کرده است. نرم افزار Any Desk می تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد. ایده اصلی Any Desk مهیا کردن دسترسی راحت به جنبه‌های تکنیکی و بخش فنی می‌باشد. استفاده از این ابزار همانند استفاده از TeamViwer می‌باشد و این نکته قابل توجه است که این ارتباط به لطف الگوریتم رمزنگاری RSA-2048bit امنیت بسیار بالایی دارد تا احتمال هک و سوء استفاده اشخاص ثالث از این ارتباط تقریبا به صفر برساند.

در گام نخست باید نرم‌افزار AnyDesk را بر روی دسکتاپی که قصد دارید کنترل آن را به دست بگیرید نصب کنید. برای دانلود آن به سایت‌ رسمی نرم‌افزار AnyDesk مراجعه نمایید. پس از نصب و اجرای برنامه برای دسکتاپ شما شناسه‌ای ساخته می‌شود، که در حقیقت از طریق این شناسه شما مجوز ورود به دسکتاپ را از طریق دسکتاپ دیگر و یا دستگاه هوشمند دیگر، پیدا خواهید کرد. در حقیقت شما باید این شناسه را در اپلیکیشن AnyDesk موبایل و یا تبلت خود وارد کنید و بعد از تایید طرف مقابل شما اجازه دسترسی به دسکتاپ مورد نظر را پیدا می‌کنید و می‌توانید کنترل کامل دسکتاپ را در دست بگیرید.

 

 

 

فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.