آهنگ نوآوري
+ 98 21 88332518
header image

چرا سینداد

خلاقیت و نوآوری همگام با تکنولوژی روز
شرکت سینداد در حین اینکه از تکنولوژی های روز برای ارایه خدمات به مشتریان خود استفاده می کند، خلاقیت و نوآوری را سرلوحه کارهای خود قرار می دهد.

پاسخگویی مناسب
پاسخ گویی به موقع و برخورد مناسب از اصول اصلی شرکت سینداد می باشد. شما می توانید به راحتی در طول شبانه روز از طریق ایمیل ، گفتگوی زنده و یا در ساعات اداری از طریق برقراری تماس با کارشناسان سینداد تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به ایمیل ها و تیکت ها حدود یک ساعت می باشد.

مالکیت سرورها
سینداد برای سرویس دهی از سرویس شرکت دیگری استفاده نمی کند بلکه خود مالک سرورهای خود بوده کلیه سرور های در یکی از بزرگترین دیتا سنترهای دنیا به نام Savvis نگهداری می شود ما کنترل کامل بر روی سرورها داشته و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری این مشکل توسط کارشناسان دیتاسنتر در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع خواهد شد. ضمنا بکاپ کلیه اطلاعات در کانادا نیز نگهداری می شود.

استفاده از بهترین سخت افزارها
سینداد برای ارایه سرویس های خود به بهترین نحو از سرویس شرکت دیگری استفاده نمی کند بلکه خود مالک سرورهای خود بوده و کلیه سرورهای موجود در ایران در دیتا سنتر معتبر افرانت و همینطور سرورهای موجود در خارج از کشور در یکی از بهترین دیتاسنترهای موجود به نام Colocrossing نگهداری می شود. ما کنترل کامل بر روی سرورها داشته و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری این مشکل توسط کارشناسان دیتاسنتر در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع خواهد شد.

دوره های آموزشی پروژه محور
در دوره های آموزشی سینداد، دانش آموزان علاوه بر یادگیری و تسلط کامل بر مباحث دوره از لحاظ تئوری، با انجام یک پروژه در حین دوره می توانند تمامی آموخته های خود را به طور عملی به کار گیرند. به علاوه دانش آموختگان دوره های شرکت سینداد، پس از گذراندن دوره ها، می توانند به راحتی وارد بازار کار شده و انواع پروژه های مربوط به آموخته های خود را انجام دهند.