در کوتاه ترین زمان ممکن دامنه (Domain) نامی یکتا و بیانگر هویت و نشانی دسترسی یک وب‌سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول نامی است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت، نام موسسه و سازمان، نام محصول و دیگر موارد به سلیقه خود انتخاب نماید. و بخش دوم که با یک نقطه (Dot) از بخش اول جدا می‌شود، شناسه نام یا پسوند می‌باشد و با توجه به نوع وب‌سایت میتوان آن را انتخاب نمود. از متداول‌ترین پسوند‌های دامنه می‌توان com, .net, .org, .ir را نام برد.
نگهداری اطلاعات با ضریب اطمینان بالا سینداد با ارائه خدمات متنوع میزبانی متناسب با بودجه و نیازهای مختلف، این امکان را برای شما فراهم آورده است تا سایت خود را بر روی بستر اینترنت به نمایش همگان در آورید. سینداد در ارائه خدمات میزبانی وب، اولویت را به کیفیت و کارایی قرار داده است، بر این اساس کلیه سرویس‌های سینداد بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در دیتاسنترهای مطرح جهان قرار گرفته اند.
متناسب با نیاز شما سرور مجازی حد واسط بین سرویس‌های اشتراکی و سرورهای اختصاصی است. در سرورهای مجازی یک سرور اختصاصی قدرتمند فیزیکی با استفاده از نرم‌افزارهای مجازی‌ساز به سرورهای مجازی با منابع کمتر و هزینه پایین‌تر تقسیم می‌شود.
بر خلاف باور عموم که از رایانش ابری به عنوان یک تکنولوژی یاد می‌کنند رایانش ابری مدلی است در خصوص نحوه ارائه و استفاده از خدمات فناوری اطلاعات که در آن مجموعه‌ای از فناوری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما با بهره‌گیری از این مدل، زیرساختی فراهم کرده‌ایم که دارای ویژگی‌هایی مثل دسترسی بالا (High Availability) و مقیاس‌پذیری (scalability) است.
قدرتمند برای پردازش های سنگین اگر وب‌سایتی دارید که تعداد بازدیدکنندگان آن بسیار زیاد است یا قصد دارید برنامه‌هایی را بر روی سرور اختصاصی خود اجرا کنید که در هاست‌های اشتراکی به دلایل امنیتی و محدودیت‌های منابع قابل پیاده‌سازی نمی‌باشند یا امنیت سایت شرکت یا ارگانی که مسئول وب‌سایت آن هستید بسیار حساس است، سرور اختصاصی را انتخاب کنید. سینداد با توجه به نیاز شما بهترین انتخاب برای سرور را به شما پیشنهاد می‌دهد تا با کمترین هزینه، بهترین انتخاب را از سرور خود داشته باشید.
میزبان تجهیزات شما خدمات میزبانی سرور یا کولوکیشن به سرویسی اتلاق می‌گردد که در آن مشترک به جای اجاره نمودن سرور از سرویس‌دهنده، سخت‌افزار سرور توسط خود مشتری تهیه شده و به مركز داده سپرده می‌شود. در این حالت مالكیت سرور کاملاً با كاربر خواهد بود و هزینه نگهداری سرور بسیار پایین‌تر از حالت اجاره می‌باشد. سینداد با در اختیار داشتن فضای اختصاصی در دیتاسنترهای معتبر ایران، آمریکا و اروپا امکان میزبانی سرور و تجهیزات سخت‌افزاری را فراهم آورده است.
شناسایی و ارائه ساز و کار در دنیای امروز، سازمان‌ها و شرکت‌ها نیازمند دستیابی به اطلاعات و ارتباطات بیشتر به منظور کاهش هزینه‌ها، کاهش زمان پاسخ به مشتری، افزایش کیفیت و تنوع محصولات هستند. سینداد این امکان را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم نموده است که از خدمات و راهکارهای سازمانی جهت تسریع بخشیدن به اهداف شرکت و راه‌اندازی کسب و کارهای خود استفاده نمایند.

قوانین سایت

این توافقنامه محتوی مطالب و ارجاعیات سیاست‌های فعلی وب‌سایت سینداد بوده و برای هر یک از محصولات و خدمات قابل این وب‌سایت اعمال می‌شود. این توافقنامه توسط و مابین مدیر و یا مدیران که در این توافقنامه "سینداد" نامیده می‌شود از یک طرف و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشترک خطاب می‌شود) که در این توافقنامه "مشترک" نامیده می‌شوید از طرف دیگر، تنظیم شده و از لحظه تایید که بعنوان امضای الکترونیکی شما تلقی می‌گردد معتبر و قابل اجراست. این توافقنامه شرایط و مقررات استفاده از خدمات و محصولات سینداد را تعیین نموده و تعهدات سینداد به مشترک و بالعکس تعهدات مشترک به سینداد را در رابطه با خدمات و محصولات مورد استفاده توسط مشترک تشریح می‌کند. این توافقنامه مانند دیگر سیاست‌های سینداد ، به همراه تمامی تغییرات ضمیمه آن، تشکیل‌دهنده‌ی توافقنامه‌ای کامل و اختصاصی بین مشترک و سینداد می‌باشد که در رابطه با چگونگی نحوه‌ی استفاده از خدمات و محصولات سینداد می‌باشد و همچنین تکمیل‌کننده تمامی پیشنهادات و توافقات و ارتباطات قبلی می‌باشد. تمامی سیاستنامه‌ها و توافقنامه‌های مربوط به خدمات و محصولات سینداد به صورت بخش‌های جداگانه در این توافقنامه آمده است که شامل سیاست‌نامه های مورد بحث (UDRP) نیز می‌باشد. با تهیه محصولات و خدمات سینداد، مشترک موافقت می‌نماید که تمامی شرایط و توافقنامه‌های پیوست را که بخشی از این توافقنامه هستند درک و موافقت نموده که به آن عمل نماید. علاوه بر تمامی نقل و انتقالات مالی انجام شده توسط مشترک، مشترک با شرایط این توافقنامه در مورد نقل و انتقالات مالی که توسط هر شخصی که بعنوان جانشین مشترک یا هر شخصی که از اشتراک ایجاد شده توسط مشترک در سینداد استفاده می‌کند انجام می‌شود نیز، موافقت می‌کند. حتی درصورتیکه نقل و انتقال به جانشینی از مشترک انجام نشده باشد.
  قوانین کلی مطرح شده در مورد تمامی مشترکین سینداد اعمال می‌شود:

  ۱) توافقنامه و تغییرات
  مشترک متعهد می‌شود که با تغییراتی که ممکن است سینداد هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می‌شود رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات سینداد را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات سینداد انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی سینداد مسترد نمی‌گردد.

  ۲) اطلاعات صحیح
  مشترک موافقت می‌نماید که با به روز نمودن اطلاعات خود (درصورت لزوم) هنگام استفاده از خدمات و محصولات سینداد اطلاعات صحیح در اختیار سینداد قرار دهد و سینداد برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا سینداد شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعات شما داشته باشد سینداد به صلاح‌دید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع نماید.

  ۳) حفظ اطلاعات محرمانه
  شما می‌توانید در این قسمت رویه حفظ اطلاعات محرمانه در سینداد را مطالعه فرمائید که در مورد تمامی محصولات و خدمات سینداد اعمال می‌شود. این رویه در برگیرنده حقوق مشترک و مسئولیت سینداد در رابطه با حفظ اطلاعات شخصی مشترک است. سینداد از اطلاعات مشترک بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیت‌های ذکر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد کرد.

  ۴) امنیت حساب
  مشترک متعهد می‌گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به سینداد اطلاع داده شود. بدیهی است سینداد هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده را، نمی‌پذیرد. مشترک همچنین موافقت می‌نماید که مسئولیت خسارت‌های وارده احتمالی به سینداد یا دیگر مشترکین که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور مشترک بوده به عهده خود مشترک می‌باشد. مشترک می‌بایست به دلایل امنیتی، اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشترک انجام می‌گیرد، چه بوسیله خود مشترک و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترک می‌باشد. سینداد از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب مشترک، با و یا بدون اجازه مشترک، خودداری می‌کند.

  ۵) عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع
  مشترک موافقت می‌نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین‌الملل انجام ندهد. چنانچه سینداد به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد، هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود. سینداد حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه‌های قضایی و دولتی، ضروری می‌داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاح‌دید سینداد در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد. چنانچه خدمات یا محصولاتی توسط مشترک تهیه شده باشد سینداد اجباری برای نظارت بر استفاده مشترک از خدمات و محصولات را ندارد. سینداد این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید. سینداد مجاز است دسترسی مشترک به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه سینداد، مدیر و یا یکی از مدیران، سینداد مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات، به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد سینداد مجاز به لغو سرویس مشترک خواهد بود. اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی که جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده‌اند، اعمالی که مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می‌باشند، اعمالی که جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل و نه محدود به جنایت، استفاده غیراخلاقی از تصاویر کودکان و … طراحی شده‌اند. اعمالی که حریم شخص ثالث و یا یک نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می‌دهند. فعالیت‌هایی که جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبکه دیگران به طور غیرمجاز (هک کردن)، انتشار ویروس‌های اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده‌اند و یا فعالیت‌هایی که به هر صورت منجر به آزار کودکان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی‌گردد.

  ۶) عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسویه خسارت
  سینداد به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (ها) و یا نامه های ناخواسته (Bulk Mail) آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این، مشترک متعهد به پرداخت کل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به سینداد می‌باشد. مشترک تائید می‌کند که مفاد سیاستنامه عدم ارسال هرزنامه سینداد را مطالعه و درک نموده و رعایت کردن آنها را پذیرفته است. این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

  ۷) مالکیت معنوی
  کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی سینداد متعلق به مدیر و یا مدیران سینداد است. مشترک موافقت می‌کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی‌شود و متعهد می‌شود که هیچ گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و محصولات نخواهد کرد. مشترک درک و موافقت می‌کند که کلیه محتویات و موارد موجود در این موافقتنامه، سایر رویه‌ها و وب‌سایت سینداد مانند سایر حقوق و قوانین مالکیت تحت حفاظت قوانین مختلف حق نشر، حق امتیاز و علامت تجاری در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و سینداد صادر کننده امتیاز آن، صریحاً تمامی حقوق مربوط به چنین مواردی را برای خود محفوظ می‌دارد، همچنین مشترک درک و موافقت نموده است که از هرگونه استفاده از بندهای شرح داده شده در بالا به هر نحو بدون داشتن اجازه صریح کتبی از سینداد یا صادرکننده امتیاز آن منع شده است. هیچ گونه امتیاز یا حقی تحت هرگونه حق نشر، امتیاز، علامت تجاری، علامت خدماتی یا حق مالکیت یا پروانه دیگر بوسیله این توافق نامه به مشترک واگذار نشده است.

  ۸) هزینه و پرداخت
  کلیه هزینه ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می شوند و غیر قابل بازگشت می‌باشند مگر اینکه به نوعی صریحاً ذکر شده باشد، حتی اگر خدمات مشترک قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد. سینداد صریحا این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که قیمت گذاری را بوسیله پست الکترونیک و یا بر روی وب‌سایت رسمی خود (Sindad.com) اطلاع دهد. پرداخت توسط مشترک با ارائه کارت‌های اعتباری تعیین شده، واریز به حساب بانکی، چک‌های حقیقی و حقوقی و روش‌های دیگری که رسماً اعلام شده است با استفاده از سیستم پیش پرداخت سینداد قابل انجام است. مشترک می‌‌تواند از طریق روش‌های پرداخت تعیین شده، حساب پیش پرداخت خود را شارژ نماید. چنانچه به هر دلیل سینداد موفق به دریافت بدهی مشترک، از طریق روش‌های پرداخت تعیین شده بابت خدمات و محصولات نشود، مشترک موافقت می‌‌نماید که سینداد مشترک را برای تسویه بدهی تحت پیگرد قانونی قرار دهد. چنانچه پرداخت‌های مشترک توسط کارت اعتباری انجام گیرد و اگر به هر دلیل سینداد نتواند کل مبلغ بدهی مشترک بابت محصولات و خدمات را از کارت اعتباری وی دریافت نماید مشترک موافقت می‌‌نماید که سینداد مشترک را برای تسویه بدهی تحت پیگرد قانونی قرار دهد. بمنظور تسویه بدهی، سینداد خود را مجاز می‌داند تا بلافاصله کلیه سرویس‌های مشترک را که بوسیله مشترک یا از طریق وی تهیه و یا تمدید شده‌اند بدون هیچگونه اطلاع قبلی لغو و یا مسدود نماید. مشترک توافق می‌کند که در مورد تمدید خدمات دریافتی خود به طور کامل مسئول بوده و چنانچه سینداد موفق به دریافت هزینه سرویس مشترک از طریق روش پرداخت انتخابی وی نشود، سینداد هیچ مسئولیتی در قبال مشترک و یا شخص ثالث نخواهد داشت.

  ۹) مشترک توافق می‌نماید که سینداد هیچگونه ضمانت خاصی در ارتباط با سیستم پرداخت ندارد. سینداد صریحا این حق را برای خود قائل است که به روش جدید خود خدمات و محصولات را در صورت صلاح‌دید لغو نموده و یا انتقال دهد این امر جهت حفظ پایداری روال حقوقی، مدنی یا جنایی برای سینداد ،مدیر و یا مدیران و کارمندان آن می‌باشد.

  ۱۰) ضامن تعهدات
  مشترک یا هر شخص دیگر که به نمایندگی از مشترک این توافقنامه را با عمل تایید، به صورت الکترونیکی امضا می‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌کند و متعهد می‌شود که حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه را دارا می‌باشد و هیچ‌ یک از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می‌شود که ۱۸ سال یا بیشتر سن دارد و یا وکیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد کرد و تضمین می‌نماید که تمام کارهایی را که انجام می‌دهد با علم بر اینکه به منافع قانونی دیگران آسیب نمی‌زند و با منافع آنها در تضاد نیست، انجام می‌دهد.

  ۱۱) رفع مسئولیت
  سینداد تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیر مستقیم و اتفاقی (از قبیل از دست رفتن اطلاعات و …)‌ مسئول نمی‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن، بوده و یا عدم توانایی مشترک در استفاده از محصولات و یا خدمات سینداد و یا به هر علتی از دست رفتن سرویس و یا سرویسهای خریداری شده باشد. انتهای بند ۱۲ برخی از حوزه‌های قضایی اجازه رد ضمانت ضمنی را نمی‌دهند، در این موارد مورد شرح داده شده در بالا در مورد شما قابل اجرا نمی ‌باشد. بند ۲۱ ابقاء بندهای ۱، ۷، ۱۰ ،۱۲ ،۱۳ ،۱۴ ،۱۵ ،۱۶ ،۱۷ ،۱۸ ،۱۹ ،۲۰ ،۲۱ ،۲۲ در توافقنامه، در صورت لغو شدن یا خاتمه یافتن توافقنامه به قوت خود باقی می‌‌ماند.

  ۱۲) عدم وجود ضمانت
  سینداد هرگونه ضمانت صریح یا ضمنی در فروش و غیره را نقض می ‌کند. محصولات و خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه می‌شوند. سینداد هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می‌کنند، سرویس‌ها قطع نمی‌‌شوند، بدون خطا هستند و یا معایب برطرف خواهند شد، ارئه نمی‌‌دهد. سینداد هیچگونه ضمانتی در مورد صحت و دقت عملکرد محصولات و خدمات و نتایج استفاده از آنها ارائه نمی‌‌دهد.

  ۱۳) پرداخت غرامت
  مشترک توافق می‌کند که از سینداد، نمایندگان، کارمندان، مدیران، و وابستگان آن در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب و یا هزینه شامل حق الوکاله که ناشی از ادعا، عملکرد، تقاضای شخص ثالث در ارتباط با مشترک (شامل نمایندگان مشترک و یا هر فرد دیگر که از اشتراک، محصولات یا خدمات مشترک با و یا بدون اجازه مشترک استفاده نماید و یا استفاده از خدمات و محصولاتی که مشترک از سینداد خریداری نموده است) و یا نقض مفاد توافقنامه‌های موجود در این توافقنامه باشد، محافظت کرده و غرامات اجتماعی را پرداخت نماید. علاوه بر این مشترک موافقت می‌نماید که از سینداد در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب یا هزینه شامل حق ‌الوکاله که ناشی از نقض ضمانت‌های ذکر شده در این توافقنامه و هرگونه عملکرد خلاف از جانب مشترک، هر ادعایی مبنی بر اشتراک شما به کپی‌رایت، علامت تجاری و حق مالکیت معنوی شخص دیگر محافظت کرده و غرامات احتمالی را بپردازد. این غرامات علاوه بر غرامت‌هایی است که مشترک از طرف خود پرداخت می‌نماید. چنانچه شکایتی علیه سینداد در حال اجرا یا ارسال باشد سینداد باید در این مورد مطلع گردد. قصور از جانب مشترک در مورد ارسال این تعهد‌نامه به منزله نقض موارد این توافقنامه خواهد بود. سینداد مجاز خواهد بود در مقابل چنین ادعاهایی به روش جدید خود از خود دفاع نماید. مشترک متعهد می‌شود که در صورت بروز چنین ادعاهایی بلافاصله سینداد را جهت کنترل امور در جریان قرار داده و در تمام مراحل به طور کامل با سینداد همکاری نماید و همچنین توافق می‌نماید چنانچه سینداد متوجه اقامه مشکلات نهاد دولتی، اداری یا قضایی در رابطه با اشتراک مشترک در سینداد گردد، علاوه بر تغییر کنترل اشتراک مشترک هرگونه اقدام دیگری را که جهت رعایت قوانین دولتی، اداری یا قضایی لازم بداند تا زمان خاتمه اجرا، انجام دهد.

  ۱۴) قوانین حاکم، محل دادرسی، عدم اجازه شکایت
  مشترک موافقت می‌نماید که محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط سینداد، در دادگاه تهران و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه ای واقع در تهران باشد. مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه روشن شده‌اند شکایتی به دادگاه ارائه دهد.

  ۱۵) ابلاغ های قانونی
  کلیه ابلاغ ها و اعلانات سینداد (به جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌سایت اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الکترونیک و یا آدرس پستی مشترک ارسال می‌شوند. در هرصورت تاریخ دریافت ابلاغ ۵ روز پس از ارسال آن در نظر گرفته می‌شود. اعلانات و ابلاغ های مشترک به سینداد می‌بایست به پست الکترونیک موجود در سایت سینداد ارسال گردد.

  ۱۶) عناوین
  عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود ‌داشته باشد، مفاد قرارداد می‌بایست مرجع عملکرد قرار گیرند.

  ۱۷) توافقنامه کامل
  توافقنامه حاضر شامل رویه‌ها و توافقنامه‌هایی که در این قسمت اشاره شده (مانند رویه حل اختلافات) به عنوان قرارداد کامل و تنها قرارداد بین مشترک و سینداد برای محصولات و خدمات ذکر شده تلقی می‌گردد.

  ۱۸) تفکیک ‌پذیری
  بخش‌های این قراداد تفکیک‌پذیر می‌باشند. در صورتی که بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیک‌ترین شکل به متن اصلی، تفسیر می‌گردد و سایر قسمتها و شرایط توافقنامه به طور کامل لازم‌الاجرا هستند.

  ۱۹) سلب اختیار
  عدم اجرای بخشی از شرایط این توافقنامه و توافق‌نامه‌های ضمیمه آن توسط سینداد در مقابل مشترک یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از سینداد نمی‌باشد.

  ۲۰) وضعیت اضطراری
  سینداد همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل سینداد، هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی سینداد گردند. مشترک موافقت می‌نماید سینداد را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.

  ۲۱) عدم بهره مندی شخص ثالث
  هیچ قسمتی از این قرارداد صریحاً و یا ضمنی به مفهوم اعطای حقوق، مزایا و یا تعهدی به شخص ثالث نمی‌باشد، مگر مواردی که در این توافقنامه ذکر شده‌اند.

  ۲۲) شرایط خدمات
  شرکت سینداد این حق را برای خود محفوظ می‌نماید که در هر زمانی این متن رو بنا به شرایط موجود ویرایش نماید و مشتریان حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت و این وظیفه مشتری می‌باشد که به صورت دوره این این متن رو به صورت کامل مطالعه نماید.
فناوران شبکه سینداد (آهنگ نوآوری)

سینداد یعنی هدیه‌ی سیمرغ، یا فرزند سیمرغ؛ به عبارتی یعنی خود سیمرغ، با همه ی شگفتی هایش، اما جوانتر و سرزنده تر. و این چیزی است که ما سعی می کنیم در سینداد باشیم. از سال ۱۳۸۵ دانش مان را به صورت خدماتی در حوزه ی هاستینگ، شبکه و تولید نرم افزار در اختیار مشتریان مان قرار داده ایم و به این افتخار می کنیم که تک تک آنها تا به امروز همراه ما مانده اند. باور داریم که سینداد صرفاً یک شرکت نیست، بلکه نوعی باور است به ارائه ی شگفت انگیز از هر چیز.