آهنگ نوآوري
+ 98 21 88332518
header image

Archive for آذر, ۱۳۸۸

اضافه شدن سیستم عامل ویندوز ۲۰۰۸ به سرویس سرور مجازی

منتشر شده در ۲۷ آذر ۱۳۸۸

با توجه به درخواست تعدادی از مشتریان مبنی بر اضافه کردن سیستم عامل ویندوز ۲۰۰۸ سرور به لیست سیستم عامل های سرورهای مجازی Xen ، ایمیج مربوط به این سیستم عامل ساخته شده است و مشتریان عزیز می توانند در صورت نیاز، این سیستم عامل را بر روی سرورهای مجازی خود سفارش دهند.

توضیح بیشتر

پورتال سینداد به روز شد

منتشر شده در ۲۷ آذر ۱۳۸۸

نسخه جدید پورتال سینداد منتشر شد. در این نسخه امکانات جدیدی برای مشتریان در نظر گرفته شد و همچنین باگ های امنیتی ورژن های قبلی برطرف گردید. از جمله امکانی که در این نسخه اضافه شد، امکان آپدیت آفلاین سایت می باشد.

توضیح بیشتر

کاهش قیمت سرورهای مجازی

منتشر شده در ۲۷ آذر ۱۳۸۸

شرکت فناوران شبکه سینداد جهت بهینه سازی قیمت سرورهای مجازی، سرورهای جدیدی را با موافقت دیتاسنتر خریداری و در دیتاسنتر امریکا قرار داده است. به همین منظور، قیمت سرورهای مجازی نسبت به گذشته کاهش یافته است.

توضیح بیشتر

تخفیف ویژه به مناسبت پورتال جدید

منتشر شده در ۲۷ آذر ۱۳۸۸

با توجه به تغییرات صورت گرفته در سایت سینداد و همچنین حضور شرکت سینداد در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ و کریسمس،  تا ۱۵ دی ماه سال ۱۳۸۸، کلیه خدمات  با ۱۰% تخفیف به مشتریان ارائه می گردد.

توضیح بیشتر

نتایج قرعه کشی نمایشگاه الکامپ

منتشر شده در ۲۷ آذر ۱۳۸۸

اسامی برندگان قرعه کشی نمایشگاه الکامپ به شرح زیر می باشد : آقای حمید ظهوریان با شماره کارت ۴۰۶۷ برنده ۱۰۰ مگابایت هاست رایگان آقای محمد شاهسون با شماره کارت ۴۳۷۴ برنده ۱۰۰ مگابایت هاست رایگان آقای حامد رضایی با شماره کارت ۴۰۴۲ برنده ۱۰۰ مگابایت هاست رایگان آقای علی اسمعیلی با شماره کارت ۴۲۳۷ […]

توضیح بیشتر

سایت جدید سینداد و انتقال مای میزبان

منتشر شده در ۲۷ آذر ۱۳۸۸

تیم طراحی فناوران شبکه سینداد، با توجه به گسترش تکنولوژی های طراحی، تصمیم گرفتند تا پورتال جدیدی برای سایت سینداد طراحی کند که این کار با تلاش اعضا به انجام رسید. همچنین با توجه به اینکه در پورتال جدید، کلیه خدمات سایت میزبان من ( MyMizban ) که یکی از زیرگروه های سینداد به حساب […]

توضیح بیشتر